.

.

Моден Бохемски Ретро Камен Вода Капка Шупливи Цвет Ѓердан Изјава Ѓердани Приврзоци Жените Ѓердан Колиер

Моден Бохемски Ретро Камен Вода Капка Шупливи Цвет Ѓердан Изјава Ѓердани Приврзоци Жените Ѓердан Колиер

DEN 200.00
DEN 213.12
-6 %
Од стока


Производот
Моден ѓердан
Ѓердан
Околу 56g-400*70*30мм
Боја
Како слик покажува
Материјал
Алуминиумски+CZ Дијамант
Количина
1 buc
Стил
Тренди

R

Додатоци на производи