.

.

НОВО! 925 сребрен Тибетската OM Mani Padme Hum pendant Тибетската Шест Поговорка Зборови Pendant Будистички Симболи Pendant

НОВО! 925 сребрен Тибетската OM Mani Padme Hum pendant Тибетската Шест Поговорка Зборови Pendant Будистички

DEN 2402.00
DEN 2640.00
-9 %
Од стока

НОВО! 925 сребрен Тибетската OM Mani Padme Hum pendant Тибетската Шест Поговорка Зборови Pendant Будистички Симболи Pendant. Големина : 51mm*9mm. Дупка со големина 4mm. Тежина : 13.8 g.

R

Додатоци на производи