.

.

S925 сребро pendant гроздобер фунта сребрен куршум pendant унисекс накит ѓердан pendant

S925 сребро pendant гроздобер фунта сребрен куршум pendant унисекс накит ѓердан pendant

DEN 1441.00
DEN 1584.00
-9 %
Од стока


S925 сребро pendant гроздобер фунта сребрен куршум pendant унисекс накит ѓердан pendant.
Цената е за pendant само. На pendant ќе дојде со кожа или јаже ѓердан. Ако ви треба сребрен ѓердан, ве молиме проверете нашиот ѓердан категорија да се купи. Големина : 44mm*10мм. Тежина : 10.6 g.

R

Додатоци на производи