.

.

Freeshipping!! 100 set/многу Стакло Шишенцето Pendant Ориз Уметност Шише DIY Накит Pendant & white гума plug & ментално капа сет

Freeshipping!! 100 set/многу Стакло Шишенцето Pendant Ориз Уметност Шише DIY Накит Pendant & white гума plug

DEN 1026.24
Од стока


ако не сакате сликата да се покаже stytle ,можете да изберете го бројот на којшто сакате од следната слика ! потоа дозволете ми да знам што бројот што сакате!
имаме многу други stytle ориз етерично масло pendant/шишенцето pendant,добредојдовте во мојата продавница да се избере!
ние ќе ви ја испратиме стоката да ви freeshipping од chian пост воздух parcle, ако вкупниот износ на повеќе од $100 во нашата продавница,потоа со ЕМС!
- Материјал : Стакло
- Волумен : помалку 1 ML
големина на : 5mm, внатрешна големина : 3мм
Лесно можете да отворите шише преку затка да се стави Арома,Парфем или етерично масло на вашиот сопствен избор ,а потоа го носат вашиот парфем шише ѓердани насекаде и да одите..
Исто така можете да напишете нешто за едно зрно на ориз во внатрешноста на ампули : имиња,специјални пораки како : јас те сакам,Радост,Hapy Роденден,Среќен Божиќ, Датуми или она што некогаш сакате да стане вашиот личен ориз ѓердани, keychains,мобилен телефон ѕвони или вашата торба & соба декорација .Лого на фирмата, исто така може да биде напишана на житарици.
Политика За Наплата
100% Пари Гаранција за враќање на секој објект. Ве молиме контактирајте со нас во рок од 24 часа по вашиот прием на објектите. Целосна наплата вклучувајќи го и превозот ќе биде изречена во случај кога објектот не е како што е опишано. Надоместокот ќе биде донесена откако предметот беше вратен на оригинална состојба.
Купувачот Го Плати Превозот Цена
Продавачот Го Плати Превозот Цена
Фото Doc. Предвидено
Размена На Располагање
Комуникација
Не им се допаѓаат/несоодветни
Yes
Контактирајте со нас во 24hours
Промена на стилот или боја
Yes
Контактирајте со нас во 24hours
Испраќаат погрешна предмети или бои
Yes
Yes
Yes
Контактирајте со нас во 24hours
Квалитетот Проблем
Yes
Yes
Yes
Контактирајте со нас во 24hours
Вештачки Причина
Никој
Никој
Никој
Никој
Неприфатливо
Увозни Давачки
Даноци и давачки не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Ние ќе се направи сите стоки, како подарок со ниска вредност. Ако во вашата земја се уште треба да се плати царина. Тоа е вашата чест и одговорност.
Повратни информации
Вашето задоволство е наша цел! Давање негативни или неутрални повратни информации е многу сериозен став и ние бидете сигурни дека ние може да го реши вашиот проблем пред да замине негативен фидбек. Се надеваме дека ви се допаѓа нашата предмети и да уживаат во шопинг и ние, исто така, се надевам дека ќе може да ни остави позитивен фидбек. Ви благодариме.
Повеќе производи се во мојата продавница, pls кликнете на овој линк

R

Додатоци на производи