.

.

Рачно изработени 925 сребрен тибетската om mani padme hum pendant sterling silver нп lotus pendant тибетската накит pendant

Рачно изработени 925 сребрен тибетската om mani padme hum pendant sterling silver нп lotus pendant тибетската

DEN 1835.00
DEN 2016.00
-9 %
Од стока


Рачно изработени 925 сребрен тибетската om mani padme hum pendant sterling silver нп lotus pendant тибетската накит pendant.
Изработени од сребро 925 и циркон. Големина : 25мм*25мм*20mm. Тежина : околу 14.15 g. Прстен големина : 5mm

R

Додатоци на производи