.

.

Рачно изработени 925 сребрен тибетската gau кутија pendant sterling silver будистички молитва кутија pendant gau pendant тибетската накит за подарок

Рачно изработени 925 сребрен тибетската gau кутија pendant sterling silver будистички молитва кутија pendant

DEN 1398.00
DEN 1536.00
-9 %
Од стока


Рачно изработени 925 сребрен тибетската gau кутија pendant sterling silver будистички молитва кутија pendant gau pendant тибетската накит за подарок. Големина : 35mm*19mm. Тежина : 7.2 g.

R

Додатоци на производи