.

.

Рачно изработени S925 чисто сребро Свиња Pendant гроздобер тајландски sterling silver Кинески зодијак свиња ѓердан pendant унисекс накит за подарок

Рачно изработени S925 чисто сребро Свиња Pendant гроздобер тајландски sterling silver Кинески зодијак свиња

DEN 2402.00
DEN 2640.00
-9 %
Од стока


Рачно изработени S925 чисто сребро Свиња Pendant гроздобер тајландски sterling silver Кинески зодијак свиња ѓердан pendant унисекс накит за подарок. Свињарската pendant е добро за оние кои беа boin во Кинески свиња години. Цената е само за pendant. Ако сакате ѓердан, ве молиме проверете нашиот ѓердан категорија да се купи. Вистински 925 сребрен. Големина на : 44*22*4.5 мм. Тежина : 17.5 g.

R

Додатоци на производи