.

.

Ж-CP0617 10pcs Суровини се Зголеми Розевиот Кварц Точка Pendant Сребро Позлатен Позлатен

Ж-CP0617 10pcs Суровини се Зголеми Розевиот Кварц Точка Pendant Сребро Позлатен Позлатен

DEN 2304.00
Од стока

60 /многу
10 парчиња / многу
Shippment
1.60 /многу
10 парчиња / многу
Ж-DP09 Кварцен Кристал Точка, Сребро Натопена Кварцен Кристал Pendant 20-26mm x 12-15mm (Случаен во ОБЛИК) САД$ 29. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Ве молиме потврдете ја вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 1-2 дена; во спротивно, ние ќе брод вашата производи врз основа на вашиот Зачувам адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно. ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуга, ве молиме падна слободно да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.
Забелешка : За овие druzy приврзоци и конектори, ние ќе ви испратиме случаен боја и форма согласно со слик .60 /многу
10 парчиња / многу
Ж-DP07 Пурпурна Аметист Druzy Ѓердан Pendant Злато Остро, Злато Позлатен 15mm-24mm Долг (Случаен во ОБЛИК) САД$ 58. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.00 /многу
10 парчиња / многу
Ж-DP12 Сребро Остро Суровини Druzy Аметист Pendant Пурпурна Аметист Камен Pendant Пурпурна Druzy 33mm-38mm Долг (Случаен во ОБЛИК) САД$ 58. Ако не сте ги примите објект во рок од триесет дена, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе им помогне да ги пратите на тоа.60 /многу
10 парчиња / многу
Ж-DP17 Суровини Аметист Ѓердан Pendant Пурпурна Аметист Камен Pendant Пурпурна Druzy 27mm-36mm Долг (Случаен во ОБЛИК) САД$ 58. Пред да нарачате ве молиме контактирајте со нас за да ја потврдите вашата пратка метод.60 /многу
10 парчиња / многу
Ж-DP16 Суровини Аметист Ѓердан Pendant Пурпурна Аметист Камен Pendant Пурпурна Druzy 25мм-36mm Долг(Случаен во ОБЛИК) САД$ 58.60 /многу
10 парчиња / многу
Ж-DP13 Злато Остро Суровини Аметист Ѓердан Pendant Пурпурна Аметист Камен Pendant Пурпурна Druzy 28mm-41mm Долг (Случаен во ОБЛИК) САД$ 58.60 /многу
10 парчиња / многу
Ж-DP14 Злато Остро Суровини Аметист Ѓердан Pendant Пурпурна Аметист Камен Pendant Пурпурна Druzy 28mm-36mm Долг (Случаен во ОБЛИК) САД$ 58. Производи ќе бидат испорачани во рок од 1-3 дена откако ќе се потврди на вашата исплата. И купувачите треба да биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална состојба.00 /многу
10 парчиња / многу
Ж-DP26 10pcs Ахат Geode Druzy Камен Pendant со Зелена Ахат Точка во Центарот Злато Позлатен 40mm-49mm долго US$ 68.

R

Додатоци на производи