.

.

Рачно изработени 990 сребро Слон pendant гроздобер Вистински сребро Среќа Слон pendant Чисто Сребро pendant накит за подарок

Рачно изработени 990 сребро Слон pendant гроздобер Вистински сребро Среќа Слон pendant Чисто Сребро pendant

DEN 1048.00
DEN 1152.00
-9 %
Од стока


Рачно изработени 990 сребро слон pendant гроздобер фунта сребро среќа слон pendant ѓердан pendant накит за подарок.
Цената е за едно парче.
Ве молиме изберете бела за на бела сребро стил, и изберете црна за гроздобер сребро стил. Големина : 24mm*19mm. Тежина : 8.2 g. Дупка со големина е 4mm.

R

Додатоци на производи