.

.

Моден Школка Шармантен! 16mm јужна море Бела Школка Бисер Ѓердани ААА Евтини ѓердани Накит за жените сребро-накит

Моден Школка Шармантен! 16mm јужна море Бела Школка Бисер Ѓердани ААА Евтини ѓердани Накит за жените сребро-накит

DEN 948.00
DEN 1824.00
-48 %
Од стока


Добредојде
Информации : Позлатен; 14k GP Копчето и сребро Копчето, објектот не кутија
Должина : прилагодлив од 17" до 18" (може да биде променета по барање
Опис
Школка Бисери не образован или природен бисер, школка бисери се целосно органски (не симулирани материјал) направени од nacerous ткиво од истиот остриги дека образован Море Бисер се направени од. Сјај е "Супериорен', појавување на 'Одлични', површината на квалитетот е "Одлична', Оценката е
ААА.Вистинска Морска Школка бисер, Бела боја, ААА Одделение!Ниска почетна цена ,не пропуштајте !
(Професионални Рака Заврзана Со Двојно Свила Теми Помеѓу Секоја Школка Бисер)
Овие бисери се меѓу rarest на сите бисери, кои се на располагање.
Морска Школка бисер се природна боја бисери, кои се многу ретки. Тие доаѓаат во бои вклучувајќи црна, сива и зелена.
Големини се движат од 7.5 mm до 20mm. Вредностите на овие бисери се генерирани од реткост и квалитет.
Квалитетите на бисери се мери со бисери сјај, површински недостатоци, форма, боја и големина.
Вистински Бисери
Нови вистински АА - 5мм - 20mm црно бела розова слатководни бисер ѓердани. Бисери имаат многу тркалезна форма на кој е многу ретка за големи димензии слатководни бисери, многу lustrous и мазна површина. Луксузен изглед со мали трошоци. Не пропуштајте ја! На ѓердан е околу 17 - 18" во должина со spheric бело, Жолто злато позлатен затворач. На севкупниот квалитет на бисери е АА - во - АА + систем на оценување. На ѓердан е професионално рака заврзана помеѓу секој бисери.
Превозот :
Тие Имаат песна бројки.
Пратката е направен во сигурен Кина поштенска услуга.
Ние ќе брод тоа во рамките во 1 или 2 дена по плаќање потврдена .
Нашите превозот одделот бродови понеделник - петок (освен празници),во САД,тоа ќе потрае 8-15 работни денови нормално, велика БРИТАНИЈА и Канада времето за испорака е за 12-20 Работа дена до дестинацијата. Имаат продолжат со нумеричка
Бразил / Јужна Америка /Франција / Шпанија / Германија / Источна Европа : може да потрае до 13-25 работни денови поради строгите обичај Инспекција.
Поштенски услуги во Кина;Не треба товар
Хонг Конг поштенска услуга;Не треба товар
5 предмети се погоре и ЕМС не треба товар;6-10days
10 предмети се погоре и DHL не треба товар;5-8days
Задоволството На Клиентите
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето. Ние ќе одговор на сите проверки во рок од 24 часа. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство.
Политика на враќање & Поддршка :
100% Пари гаранција за враќање на!! Ако објектот ќе пристигне оштетени или неисправни, или ако тоа не е како што е опишано, или доколку од било која друга причина не сте целосно задоволни со вашето купување. ве молиме да го потпишете документ на "Одбијат да ја Примат" Пред mail превозникот да ја напушти. Откако ќе го прими пратката, ние ќе рефундирање на Крајната Цена на Производот плус Превозот надомест.Ако пратката се оштетени, Contrarily, Ние само Враќање на Крајната Цена на Производот.Повратни информации
100% пари наплата или слободна размена,ако не беа задоволни со тоа. ве молиме имајте во предвид дека поштенски се неповратни.
Ве молиме не го напушти негативна или неутрална Реакција,ако било каков проблем со мојот производ,
Ние нудиме 100% задоволство гаранција за предмети. Ако не сте? 100% задоволни со вашата нарачка, ве Молиме вратете го unworn објект во рок од 30 дена и ние со задоволство ќе размена, или можете да добиете целосно враќање на средствата. Среќен наддавање!

R

Додатоци на производи