.

.

30pcs/многу 2017 Злато и Сребро Стрелка Ѓердан Приврзоци за Жените Мали Долг Синџир на Едноставен Ѓердани XL003

30pcs/многу 2017 Злато и Сребро Стрелка Ѓердан Приврзоци за Жените Мали Долг Синџир на Едноставен Ѓердани XL003

DEN 1550.00
DEN 1823.52
-15 %
Од стока


Материјал : Бакар/Месинг(Синџир,Hummer,Приврзоци направени од месинг)
Синџир Должина : 18"
Боја : Злато/Сребрена Позлатен(Другите бои може да се сопствени направени)
Пакет : 1pc/картичка/opp вреќа
Време на испорака : 2-7 работни дена
Вашите дизајни и wholesales се добредојдени
Повеќе Квантитет Повеќе Попуст
Сите Продукции се Директно од Нашата Фабрика

R

Додатоци на производи