.

.

Гроздобер Сребро Hamsa Демонот Око Јагода Пагоди Teapot Слон Шарм Приврзоци За Накит Одлуки Нараквици Додатоци P1190

Гроздобер Сребро Hamsa Демонот Око Јагода Пагоди Teapot Слон Шарм Приврзоци За Накит Одлуки Нараквици Додатоци

DEN 53.00
DEN 61.92
-14 %
Од стока


Опишете
Материјал : Цинк Легура
Боја : како на сликата прикажани
Количина : 10pcs
страна : mm
конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен

R

Додатоци на производи