.

.

ЦРВЕНА ЗМИЈА Ден на Мајката Подарок & Мода Накит Сезонски Партија Стилови Златен Круг Findit Murano Стакло Pendant Ѓердан

ЦРВЕНА ЗМИЈА Ден на Мајката Подарок & Мода Накит Сезонски Партија Стилови Златен Круг Findit Murano Стакло

DEN 511.68
Од стока


❤❤ Љубезно ве потсети ❤❤ : Чиста прирачник за отпуштање и производот, секој готовиот производ е единствената која секој моделот и бојата е малку поинаква изгледа со оригиналниот производ кој поврзани со квалитетот. Бидејќи тоа не е машинска обработка, иако машинска обработка се изгледа повеќе униформа. Сепак, тие не се индивидуалност , рачно изработени се повеќе вредни и индивидуалност , и секој производ е внимателно дизајниран за да се заврши од страна на занаетчии. Се надеваме дека нашите купувачот знаете Murano производи од Стакло атрибути.Ви благодариме за разбирањето.
Побрзај! Продавница сега!

R

Додатоци на производи