.

.

Фабрика Директни Убав Накит Мода Краток Pendant Бисер Ѓердани 2014 Година За Жена Поп њу џерси-003

Фабрика Директни Убав Накит Мода Краток Pendant Бисер Ѓердани 2014 Година За Жена Поп њу џерси-003

DEN 145.00
DEN 181.44
-20 %
Од стока


1)Материјал : Алуминиум и бисер
2)Боја : Како На Сликата Шоу
на повеќе ,ве молиме песна
1, Предмети ќе се испрати во рамките на 2 - 3 дена по исплата потврди. ние ќе ви обезбедиме со следење на броеви, веднаш по пратка.
2, Ако ви треба побрзо испорака,ние може да се испрати на стоките до вас од страна на EMS,DHL,UPS-от(сепак пратката такса ќе се промени)
3, Објектите се само испраќа до купувачот адреси се регистрирани во Alibaba.
4.Бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail или Кина Пост Воздух Парцела.Тоа ќе потрае околу 15-25 дена до вашата врата.
5.Брзо shpping,Ние можеме да брод на предмети од UPS-от.Но треба да плаќаат екстра превозот надомест.
На Дознака
Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
Политика На Враќање
1. Неисправни предмети може да се разменува во рок од 7 дена. Превозот предмети назад кон нас е на купувачот на свој трошок. Размена не вклучуваат лични штета.
2. Наплата предмети мора да дојде со сите додатоци во оригинални пакувања.
3. Ако замени не се достапни,наплата ќе биде издадено во форма на оригиналниот метод на плаќање.
Контактирајте со НАС
1.Nagative повратни информации не може да се решаваат проблемите,Комуникации е мостот на човечкиот ум и целиот свет е секогаш убава под мазна комуникации,па pls ве молиме контактирајте со нас ако производи имаат проблем.
2 Ние сме, исто така, регрутирање производи distriuber од светот,Ние ќе ви понуди разумна цена и pls kinldy контактирајте не доколку сте заинтересирани во нашите производи.Мали Мало или големо веледрогеријата е сите добредојдени.
можете да се меша било објекти од нашата продавница заедно !
ние може да се комбинираат превозот цена за вас

R

Додатоци на производи