.

.

Рачно изработени 925 сребрен тибетската dorje нож pendant тибетската будистички dorje нож амајлија унисекс накит тибетански накит за подарок

Рачно изработени 925 сребрен тибетската dorje нож pendant тибетската будистички dorje нож амајлија унисекс

DEN 874.00
DEN 960.00
-9 %
Од стока


Рачно изработени 925 сребрен тибетската dorje нож pendant тибетската будистички dorje нож амајлија унисекс накит тибетански накит за подарок. Големина : 26mm*24mm. Тежина : 3.3 g.

R

Додатоци на производи