.

.

18 Модните рачно изработени Полимер Глина Бисери Ѓердан 10pcs/Многу Шарени Децата Ѓердан Бесплатен Превозот

18 Модните рачно изработени Полимер Глина Бисери Ѓердан 10pcs/Многу Шарени Децата Ѓердан Бесплатен Превозот

DEN 734.00
DEN 864.00
-15 %
Од стока


18" Модните рачно изработени Полимер Глина Бисери Ѓердан 10pcs/Многу Шарени Децата Ѓердан Бесплатен Превозот
Спецификации
Мушка големина : 10мм
Должина : околу 46cm
Количина : 10pcs
Материјали : полимер глина
Техника : рачно изработени
Време на испорака : 3 дена
Плаќање
* Ние го прифаќаме други начини за плаќање. Можете да изберете на кој начин сакате да се плати!
* Ако сакате да се плати од страна на други начини, молам контактирајте ме преку е-пошта!
Пакет & Испорака
* Ние ќе испрати предмети, по што го гледаме на плаќање.
* Обично во една поли торба внатре, а потоа во тетрапак надвор.
* Ние ќе ви испратиме објект слободни од Кина Пост Воздух Mail( околу 10-20 работни денови за САД ) ;
* Ние исто така може да ви ги испрати предмети од страна на EMS ( околу 5 - 7 дена во САД ) ако треба.
* Следење број ќе биде дадено по предмети се испраќаат.
Политика На Враќање
* Враќање е прифатена на размена основа само ако објектот е избега.
* Ако стоката треба да биде неисправен по приемот, клиентот има до 3 дена од денот на приемот за размена на нова.
* Ставка мора да се врати во неговата оригинална и НЕИСКОРИСТЕНИ состојба.
* Купувачот е одговорен за враќање превозот цена.
Повратни информации
* Ние зависи од вашето задоволство да се успее. Затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење за нас.
* Ако не сте задоволни со нашата предмети, ве молиме да ни остават позитивен фидбек.
* Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации. Ние ќе работиме со вас да го реши проблемот.
Моден полимер глина нараквици бесплатен превозот, трговија на големо 20pcs круг глина мушка водат нараквици, Бохемски beaded нараквици US$ 14.40 /многу
20 парчиња / многу
Fahion Подарок 10мм Тиркизна Мушка Еластичен Хривнија Тиркизна Накит 12pcs/Многу Бесплатен Превозот САД$ 13.94 /многу
12 парчиња / многу
Печатени Полимер Глина Алки Бесплатен Превозот, трговија на Големо 24pcs Цвет Мода Накит, Дете Алки US$ 13.14 /многу
24 парчиња / многу
Трговија на големо 24pcs/Многу Модни Мешана Боја Леопард Печатени Отвори Широк Акрилик Алка Бесплатен Превозот САД$ 23.54 /многу
24 парчиња / многу
Трговија на големо 12pcs 14mm Дрво Монистра Еластичен Нараквици Мода Дете Хривнија Бесплатен Превозот САД$ 9.29 /многу
12 парчиња / многу
Хип Мода Хривнија 10мм Црна Тиркизна Мушка Еластичен Хривнија 12pcs/Многу Бесплатен Превозот САД$ 13.94 /многу
12 парчиња / многу
Fahion Подарок Промоција 10мм Жолта Тиркизна Мушка Хривнија Еластичен Хривнија 12pcs/Многу Бесплатен Превозот САД$ 13.94 /многу
12 парчиња / многу
Fahion Подарок Промоција 10мм Бела Тиркизна Мушка Еластичен Хривнија 12pcs/Многу Бесплатен Превозот САД$ 13.94 /многу
12 парчиња / многу
Бохемски школка алки бесплатен превозот, multicolor природни школка алки, широк водат накит трговија на големо US$ 23.91 /многу
12 парчиња / многу
Појас стил кожа beaded нараквици бесплатен превозот, трговија на големо 100pcs мешана боја шарм хривнија за промоција, подарок US$ 16.73 /многу
100 парчиња / многу
Моден Multicolor Целосно Jewelled Еден Ред Кристал Нараквици Бесплатен Превозот САД$ 40.22 /многу
100 парчиња / многу
Оригиналната Боја на 1,5 см Ширина Дрво Алка За Извртени 20pcs Бесплатен Превозот САД$ 21.11 /многу
20 парчиња / многу
Трговија на големо 2.4 см Ширина Дрво Алка За Извртени Или Врежан 20pcs Бесплатен Превозот САД$ 29.02 /многу
20 парчиња / многу
12pcs/Многу Дрво Крстот Форма Ѓердан Мода Кожа Ѓердан Бесплатен Превозот САД$ 9.67 /многу
12 парчиња / многу
Моден Европската Кожа Нараквица Со Позлатен Сребрен Затворач Одговара DIY Мешавина Боја 20pcs трговија на Големо US$ 13.02 /многу
20 парчиња / многу
Трговија на големо 12pcs/Многу 8мм Природна Тиркизна Мушка Нараквици, Мода Тиркизна Накит Бесплатен Превозот САД$ 12.00 /многу
12 парчиња / многу

R

Додатоци на производи