.

.

Гроздобер ВИСТИНСКИ S925 сребро Змеј pendant гроздобер тајландски sterling silver МОЌ ЗМЕЈ pendant змеј ПАНК накит за подарок

Гроздобер ВИСТИНСКИ S925 сребро Змеј pendant гроздобер тајландски sterling silver МОЌ ЗМЕЈ pendant змеј ПАНК

DEN 2402.00
DEN 2640.00
-9 %
Од стока


Гроздобер ВИСТИНСКИ S925 сребро Змеј pendant гроздобер тајландски sterling silver МОЌ ЗМЕЈ pendant змеј ПАНК накит за подарок 925 сребрен. Змејот е Симбол на МОЌ. Цената е само за pendant. Ако сакате ѓердан, ве молиме проверете нашиот ѓердан категорија да се купи. Големина : 30мм*25мм*23 Mm. Тежина : околу 21.5 g

R

Додатоци на производи