.

.

Рачно изработени 925 сребрен нож pendant гроздобер sterling silver kingkong нож pendant човек накит ѓердан pendant подарок

Рачно изработени 925 сребрен нож pendant гроздобер sterling silver kingkong нож pendant човек накит ѓердан

DEN 1398.00
DEN 1536.00
-9 %
Од стока


Рачно изработени 925 сребрен нож pendant гроздобер sterling silver kingkong нож pendant човек накит ѓердан pendant подарок. Големина : 33mm*21mm. Тежина : 6.5 g.

R

Додатоци на производи