.

.

Рачно изработени 925 сребрен lotus pendant тибетската sterling silver lotus gau кутија pendant будистички молитва кутија pendant

Рачно изработени 925 сребрен lotus pendant тибетската sterling silver lotus gau кутија pendant будистички молитва

DEN 1747.00
DEN 1920.00
-9 %
Од стока


Рачно изработени 925 сребрен lotus pendant тибетската sterling silver lotus gau кутија pendant будистички молитва кутија pendant. Големина : 30мм*20mm. Тежина : 10g.

R

Додатоци на производи