.

.

Вистински 925 Чисто Сребро Кубни Циркони Ѓердани & Приврзоци За Жените Канцеларијата Дама Цвет Дизајн Мода Парична Казна Накит

Вистински 925 Чисто Сребро Кубни Циркони Ѓердани & Приврзоци За Жените Канцеларијата Дама Цвет Дизајн Мода

DEN 789.60
Од стока


Парична казна или Мода : парична Казна Предмет Тип : Ѓердани & Pendents Стил : Трендовски/Свадбена/Ангажирање/Партија Пол : Жена Метална Боја : Platinum Позлатен Метали Тип : 100% Реално Вистински 925 Sterling Silver Главниот Камен : Австриската Кристал ААА Одделение Кубни Циркони Белег : Печат со S925 Тежина : Околу 2.3 g Pendant Должина : 20mm(Вклучувајќи го и pendant кауција) Главниот Камен Големина : 6mm Ѓердан Синџир Должина : 40cm/45см(925 Sterling Silver) Број на Моделот : DLPCZ0007
Без минимум цел limited, 1 парче бесплатен превозот!!!
Добредојдовте голема количина на големо и dropshipping!!!

R

Додатоци на производи