.

.

Гроздобер Сребро Буда Главата Шарм Приврзоци За Накит Одлуки Наоди Хривнија Ѓердан DIY Додатоци Подароци Топла P1192

Гроздобер Сребро Буда Главата Шарм Приврзоци За Накит Одлуки Наоди Хривнија Ѓердан DIY Додатоци Подароци Топла

DEN 132.00
DEN 153.12
-14 %
Од стока


Опишете
Материјал : Цинк Легура
Боја : како на сликата прикажани
Количина : 10pcs
страна : 33*25 mm
конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен

R

Додатоци на производи