.

.

Нови 2017 Шарм Pendant Ѓердан Бело Злато-Боја Ѓердани & Приврзоци За Жените Бесплатен превозот 3PW-27

Нови 2017 Шарм Pendant Ѓердан Бело Злато-Боја Ѓердани & Приврзоци За Жените Бесплатен превозот 3PW-27

DEN 117.00
DEN 182.40
-36 %
Од стока


Материјал : Бакар со бело злато позлатен + циркони Нето тежина : 2.5 g pendant големина : 32-милиметри x 12mm Ѓердан должина : 450 мм
Бесплатни ѓердан, Бакар со 18k злато позлатен крст pendant, Бесплатен превозот US$ 9.99 /многу
3 парчиња / многу
Бесплатни ѓердан, Ѕвезди pendant, Бакар со 18k злато позлатен pendant, Бесплатен превозот САД$ 6.99 /парче
Бесплатни ѓердан, Крстот pendant, Бакар со 18k злато позлатен pendant, Бесплатен превозот САД$ 5.99 /парче
(P14 K-04)Бесплатно ѓердан, Бакар со 14k злато позлатен очи pendant, Бесплатен превозот САД$ 5.99 /парче
(PW-14)Бесплатно ѓердан, Бакар со родиум позлатен срце облик cz pendant, Бесплатен превозот САД$ 3.38 /парче
(PW-05)Бесплатно ѓердан, Бакар со родиум позлатен cz pendant, Бесплатен превозот САД$ 3.38 /парче
(P18 K-05)Бесплатно ѓердан, Бакар со 18k злато позлатен крст циркон pendant, Бесплатен превозот САД$ 7.68 /парче
(PW-11)Бесплатно ѓердан, Бакар со родиум позлатен Срце облик pendant, Бесплатен превозот САД$ 2.38 /парче

R

Додатоци на производи