.

.

Рачно изработени 925 сребрен Тибетската OM Mani Padme Hum pendant гроздобер Sterling silver нп Gau Кутија pendant Куршум форма pendant

Рачно изработени 925 сребрен Тибетската OM Mani Padme Hum pendant гроздобер Sterling silver нп Gau Кутија pendant

DEN 1966.00
DEN 2160.00
-9 %
Од стока


Рачно изработени 925 сребрен Тибетската OM Mani Padme Hum pendant гроздобер Sterling silver нп Gau Кутија pendant Куршум форма pendant.
Направен од ВИСТИНСКИ 925 Сребрен.
Може да се отвори. Големина : 54mm*11mm. Внатрешен Кутија големина : 32-милиметри*6mm. Круг дупка големина е 4mm. Тежина : 15g.

R

Додатоци на производи