.

.

Рачно Изработени 925 Сребрен Буда Главата Pendant Гроздобер Sterling Silver Статуата На Буда Pendant Човек Ѓердан Pendant Буда Амајлија

Рачно Изработени 925 Сребрен Буда Главата Pendant Гроздобер Sterling Silver Статуата На Буда Pendant Човек

DEN 961.00
DEN 1056.00
-9 %
Од стока


Рачно Изработени 925 Сребрен Буда Pendant Гроздобер Sterling Silver Статуата На Буда Pendant Човек Ѓердан Pendant Накит За Подарок. Големина : 26mm*16mm. Тежина : околу 7g.

R

Додатоци на производи