.

.

Рачно изработени S925 чисто сребро Петел pendant гроздобер тајландски сребро Кинески зодијак пилешко pendant унисекс ѓердан pendant

Рачно изработени S925 чисто сребро Петел pendant гроздобер тајландски сребро Кинески зодијак пилешко pendant

DEN 2402.00
DEN 2640.00
-9 %
Од стока


Рачно изработени S925 чисто сребро Петел pendant гроздобер тајландски сребро Кинески зодијак пилешко pendant унисекс ѓердан pendant. Овој петел pendant е добро за оние кои беа boin во Кинески петел години. Вистински 925 сребрен. Големина на : 42*22*4.5 мм. Тежина : 18g. Цената е само за pendant. Ако сакате ѓердан, ве молиме проверете нашиот ѓердан категорија да се купи.

R

Додатоци на производи