.

.

Гроздобер Сребро Октопод Dangle Шарм Приврзоци За Нараквица Ѓердан Мода Накит Одлуки DIY Додатоци Наоди ТОПЛА P1163

Гроздобер Сребро Октопод Dangle Шарм Приврзоци За Нараквица Ѓердан Мода Накит Одлуки DIY Додатоци Наоди ТОПЛА

DEN 272.00
DEN 316.32
-14 %
Од стока


Опишете
Материјал : Цинк Легура
Боја : како на сликата прикажани
Количина : 10pcs
страна : 59*56 MM
конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен

R

Додатоци на производи