.

.

Рачно изработени 925 сребрен pendant тибетската dorje бел pendant будистички dorje pendant тибетската накит за подарок

Рачно изработени 925 сребрен pendant тибетската dorje бел pendant будистички dorje pendant тибетската накит

DEN 1529.00
DEN 1680.00
-9 %
Од стока


Рачно изработени 925 сребрен pendant тибетската dorje бел pendant будистички dorje pendant тибетската накит за подарок.
Големина : 31mm*25мм. Тежина : 9.6 g.

R

Додатоци на производи