.

.

Рачно изработени 925 сребрен ЧЕРЕПОТ pendant гроздобер sterling silver СКЕЛЕТ pendant FUNK Накит за Подарок Човек pendant

Рачно изработени 925 сребрен ЧЕРЕПОТ pendant гроздобер sterling silver СКЕЛЕТ pendant FUNK Накит за Подарок

DEN 3276.00
DEN 3600.00
-9 %
Од стока


Рачно изработени 925 сребрен ЧЕРЕПОТ pendant гроздобер sterling silver СКЕЛЕТ pendant FUNK Накит за Подарок Човек pendant.
Жолта дел е изработен од месинг. Черепот на главата Големина : 30мм*18mm. Шапка дијаметар е 33mm. Круг големина : 4mm*7mm. Тежина : 28.88 g.

R

Додатоци на производи