.

.

Рачно изработени 925 сребрен Венец pendant гроздобер sterling silver Копче pendant Вистински Чисто Сребро Љубовникот pendant

Рачно изработени 925 сребрен Венец pendant гроздобер sterling silver Копче pendant Вистински Чисто Сребро Љубовникот

DEN 1223.00
DEN 1344.00
-9 %
Од стока


Рачно изработени 925 сребрен Венец pendant гроздобер sterling silver Копче pendant Вистински Чисто Сребро Љубовникот ѓердан pendant. Големина : 45mm*12mm. Тежина : 7.1 g.

R

Додатоци на производи