.

.

(26948)Бесплатен Превозот на Големо Гроздобер Шарм & Приврзоци Легура Антички Сребрен 16*13MM Морска желка 30PCS

(26948)Бесплатен Превозот на Големо Гроздобер Шарм & Приврзоци Легура Антички Сребрен 16*13MM Морска желка

DEN 184.00
DEN 208.80
-12 %
Од стока


Производ ID : 26948
Име на производ : Морето желка
Материјал : Алуминиумски
Боја : Антички Сребрен
Големина : 16*13 MM
Количина : 30 PCS
КОД : 4.35
Бруто Тежина/Пакет : 0.05(kg)
Повеќе предмети :

R

Додатоци на производи