.

.

5pcs Природни Кристали и Розевиот Кварц Приврзоци Фацетирани Грутка Површината Ѓердан & Pendant За Жените Накит за Подарок

5pcs Природни Кристали и Розевиот Кварц Приврзоци Фацетирани Грутка Површината Ѓердан & Pendant За Жените Накит

DEN 1512.00
DEN 1626.24
-7 %
Од стока


Навистина висок квалитет на природен аметист грутка форма pendant , на синџир е 26 инчи бакар shanke синџир со позлатен сребрен !
Pendant големина : Околу 38 x 25мм (1.48 x 1inch )
Змија Синџир Должина : 26 Инчи (Ние исто така имаме 18 Инчен линк синџир )
Материјал : Природни Розев Кварц , Природни Аметист
САД $ 42.68 /многу US $ 63.78 /многу US $ 24.67 /многу US $ 36.85 /многу US $ 42.68 /многу
САД $ 8.86 /парче
САД $ 12.85 /парче US $ 12.85 /парче
САД $ 11.85 /парче US $ 9.24 /парче
САД $ 14.88 /парче US $ 13.68 /парче US $ 14.85 /парче US $ 12.85 /парче US $ 7.88 /парче
САД $ 11.85 /парче US $ 8.86 /парче US $ 8.85 /парче US $ 8.86 /парче US $ 8.88 /парче

Метална боја:
Pendant Само, Кои Синџир
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Капка Вода
Пол:
Жените
Метали Тип:
Бакар
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Бренд Име:
Ainicin
materail:
Аметист , Розе кварц
Обликот:
грутка
боја:
розова , виолетова
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Злато Позлатен
R

Додатоци на производи