.

.

500pcs 25мм трговија на големо чисто стакло шишенцето ѓердан pendant мала чаша blobe шише мини Терариум ѓердан Кристална Топка diy накит

500pcs 25мм трговија на големо чисто стакло шишенцето ѓердан pendant мала чаша blobe шише мини Терариум ѓердан

DEN 7478.00
DEN 7872.00
-5 %
Од стока

Нарачка информации
• Ние ќе ја испрати на производи во рок од 48 работа часа по уплатата.(исклучува Кинески празник )
• Ако цел помалку од $5 Ние бесплатен превозот од Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус цел над $5 превозот од Кина Пост Регистрирани Воздух Mail
• Цел над $100 ќе бесплатен превозот од DHL/ФЕДЕКС/ARMEX/EMS изберете најдобро за испорака за вас
• Ако имате голема цел, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви даде најдобра цена
• ако сакате да се погледне за друг објект што не најдете во нашата продавница. ве молиме контактирајте со нас Нашата продавница веб страна : Опис : diy треба лепило Материјал : Стакло во Боја : Јасно Количина : 500 поставува Сферични дијаметар : Прибл 25мм Устата отворање дијаметар : Околу 5mm Хемисфера стаклено шише, како прстен pendant, може да се стави во исушени цвеќиња, бисери, кристали, или други украси Креативни DIY додаток, одличен за да се испрати како подарок големината може да биде малку поинаква, бидејќи тоа беше мерена со рака, но тоа нема да влијае врз капакот до
превозот белешки : плаќање :
Ние прифаќаме Зачувам ,Заради безбедносни причини, ние само ќе брод налози за испорака адреса што се потврдува и со Зачувам.
вклучува : со Кредитна картичка, T/T,жица трансфери, Western Union . Кога ќе се стави на предмети во количка и на исходот, може да оди напред со метод на плаќање prefered.
ние, исто така, направи oem цел,ние сме goldkey член на alibaba.
превозот :
Сите наши објект пратката е преку ВОЗДУХ MAIL,или EMS ,UPS или DHL. Објектот се постигне повеќето земји во рок од 20 дена од страна на хонг конг пост,тоа трае една недела од страна на EMS ,4-7days од UPS-от,DHL.
начинот на испорака ќе варираат во однос на количеството цел.кога ние брод од страна на ВОЗДУХ ПОШТА,Ако не можете да добиете пост по истекот на 30 дена од денот ние испратени до вас, ве молиме контактирајте не директно . Ние ќе бидеме со вас за да ви помогнат да се реши проблемот. ние ќе бидеме секогаш подготвени.

R

Додатоци на производи