.

.

Трговија на големо 50pcs Златна Боја Галвански Масло Капка Цвет Шарм 13*16MM Метални Легури Пролетта Цвеќиња DIY Хривнија Накит Лебди Шарм

Трговија на големо 50pcs Златна Боја Галвански Масло Капка Цвет Шарм 13*16MM Метални Легури Пролетта Цвеќиња

DEN 576.00
DEN 720.00
-20 %
Од стока


Производи детали
Големина : 13*16mm
форма : како на сликата
количина : за 50pcs
Прашања
Одговори
Дали ви се комбинираат наредби?
Да, ние може да се комбинираат наредби, така што вие само треба да се обрне едно време.
Дали ви се нудат пад на превозот?
Да, . Ние ќе ги испратите на вашиот клиент е превозот адреса, кога местото цел
Може да ми даде попуст?
Да, ние може да ви даде попуст за еднаш наредби " вредност пристигне во 100 USD
Дали ви нудиме брза експрес за слободни?
Да, ние нудиме бесплатно брзо изразат ако вашите нарачки " вредност се исполнат нашите барање
Дали ви се брод на меѓународно ниво?
Да, ние брод на светот .
Ние обично брод предмети надвор преку Кина Пост Воздух Mail за Слободни, ќе потрае малку подолго од
експрес,доколку ви треба предмети итно да,можете да изберете и други превозот начин, но
во однос на превозот цена ќе биде на ваша сметка.
Предмети ќе биде предаден во рок од 3 работни дена откако ќе се потврди на вашата исплата.
Ве молиме да ми кажете на вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 12 дена; или, ние ќе брод
вашиот објект врз основа на вашиот Зачувам адреса, па ве молиме да бидете сигурни дека тоа е точно.
Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската
дозвола или друга причина. Ако не сте го добиле вашиот пакет , ве молиме контактирајте со нас, ние ќе
проверете го ова за вас, веднаш штом ќе може да.
Превозникот Име
Проценето Време во Транзит
Следење На Услугата
DHL
За 3-8 дена
www.dhl.com
UPS-от
За 3-8 дена
www.ups.com
EMS
За 5-8 дена
www.ems.com
Кина Пост Воздух
За 15-30 дена
www.intmail.183.com
HKPOST
Околу 15-20 дена
www.hongkongpost.com
Ако ви треба било поволна цена за брза испорака, ве молиме контактирајте со нас слободно.
Задоволството на клиентите е многу важно за нас. Ако сте задоволни со
предмети што ги нареди, ве молиме да ја напуштат повратни информации за нас. Ако не сте задоволни
со предмети што ги нареди, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни
повратни информации. Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор.

R

Додатоци на производи