.

.

N00867 Мода Бижутерија Гроздобер Сребро Кластер Американска Убавина Цвеќиња Ѓердан Трговија На Големо Кристал Изјава ChokerS

N00867 Мода Бижутерија Гроздобер Сребро Кластер Американска Убавина Цвеќиња Ѓердан Трговија На Големо Кристал

DEN 522.00
DEN 579.84
-10 %
Од стока


N00867 Мода бижутерија Гроздобер Сребро Кластер Американска Убавина Цвеќиња Ѓердан трговија на Големо Кристал Изјава Choker S е неодамна дизајн, носат Shijie мода накит за да бидат убави жени.
Тема : (N00867 Мода Бижутерија Гроздобер Сребро Кластер Американска Убавина Цвеќиња Ѓердан Трговија На Големо Кристал Изјава Choker S)
* Сите производот да се доведе, nickle, cadminum слободни
* Синџирот е доволно силна да се носат
* На lenght и големина одговара за повеќето луѓе
* Цената е доволно добро за луѓето кои сакаат да се добие
* Носете го со себе за подарок
Детали Фотографии : N00867 Мода Бижутерија Гроздобер Сребро Кластер Американска Убавина Цвеќиња Ѓердан Трговија На Големо Кристал Изјава Choker S
Име На Производ : N00867 Мода Бижутерија Гроздобер Сребро Кластер Американска Убавина Цвеќиња Ѓердан Трговија На Големо Кристал Изјава Choker S Главен Материјал :
Зависи од дизајни,
челик материјал може да биде цинк, алуминиум, железо, месинг.
И камен може да се стакло, смоли, пластични, акрилик,
природата камен и така натаму. Накит Стил :
Ѓердан Предмет Бр. : xl00867 Потекло Место Qingdao Време на Испорака :
Во 10 дена за мали цел која ја имаме на залиха
за 30days. за ОЕМ Волумен цел
Накит Тест Извештаи : N00867 Мода Бижутерија Гроздобер Сребро Кластер Американска Убавина Цвеќиња Ѓердан Трговија На Големо Кристал Изјава Choker S
Пакување : ( N00867 Мода Бижутерија Гроздобер Сребро Кластер Американска Убавина Цвеќиња Ѓердан Трговија На Големо Кристал Изјава Choker S)
Сите наши производ cn се спакувани како сакате,но, вие треба да си ја дозволат пакување на трошоците.
Нашата заедничка пакување начин како што следува : едно парче во една opp вреќа, потоа неколку парчиња во тетрапак.
Можете да изберете превозот начин што го сакате, тоа треба различни трошоци , ќе ви помогне да го добиете евтина цена.
Ако не изберете превозот начин, ние ќе се организираме да ги испратите овие од Кина пост или E-Пакет .
На експрес цената е малку повисока, но ако вашата цел е повеќе од $200.00, ние ќе се организираме за да испратите express.
Зошто да изберете нас : (N00867 Мода бижутерија Гроздобер Сребро Кластер Американска Убавина Цвеќиња Ѓердан трговија на Големо Кристал Изјава Choker S)
>> Повеќе од илјада стилови може да се изберат тука
>> Повеќе од 30 нови стилови секоја недела
>> Можете да ги купите нашите производи без MOQ што го имаме на залиха
>> Секој производ се провери внимателно бу нашиот Квалитет Оддел
>> Повеќе од 100 луѓе се обезбедување на услуга за вас
Одржување на Накит : N00867 Мода бижутерија Гроздобер Сребро Кластер Американска Убавина Цвеќиња Ѓердан трговија на Големо Кристал Изјава Choker S
Се чувствуваат слободни да контакт со мене, ако имате било какви прашања во врска со овој N00867 Мода бижутерија Гроздобер Сребро Кластер Американска Убавина Цвеќиња Ѓердан трговија на Големо Кристал Изјава Choker S

R

Додатоци на производи