.

.

Еднорог со Вашето Име Обичај Ѓердан Коњ& Животни Синџир Ѓердан за Жени/Мажи

Еднорог со Вашето Име Обичај Ѓердан Коњ& Животни Синџир Ѓердан за Жени/Мажи

DEN 720.00
Од стока


Како да се добие сопствен објект?
Нашите Боја
НАШИТЕ ФОНТОТ

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Материјал:
Акрилик
Бренд Име:
моден бомба
Број На Модел На:
iMi-001N
Стил:
Тренди
Синџир Тип:
Змија Синџир
Pendant Големина:
Обичај
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Обликотшема:
Животните
За кориснички:
Зависи од вашето барање
превозот време:
во 2-7 работни дена
Ако вашата цел повеќе од $180:
Бесплатен превозот од express(Тоа ќе се 5-15 работни дена)
Пакување:
меур +меур торба
Должина:
55cm
R

Додатоци на производи