.

.

Фабриката Штекер дами диви имитација бисер лажни јака жените мода chocker ѓердан

Фабриката Штекер дами диви имитација бисер лажни јака жените мода chocker ѓердан

DEN 225.00
DEN 239.52
-6 %
Од стока


ZH010white
ZH010black

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Извртени Сингапур Синџир
Бренд Име:
Waledise
Стил:
Класичен
Обликотшема:
Месечината
Pendant Големина:
33-50cm
Материјал:
Смола
Метали Тип:
Цинк Легура,Ниту Еден
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
Број На Модел На:
ZH015
Пол:
Жените
is_customized:
Yes
Ѓердан Тип:
Вода-Бран
Должина:
25cm
R

Додатоци на производи