.

.

Моден Накит Новиот Дизајн на Големо Гроздобер Месечината Ѓердани & Приврзоци за Жени

Моден Накит Новиот Дизајн на Големо Гроздобер Месечината Ѓердани & Приврзоци за Жени

DEN 239.52
Од стока


Драги пријатели , ви Благодариме за шопинг во мојата продавница. Ве молиме имајте во предвид дека нашата Минимум цел е врз основа на $10 , мешавина на различни предмети е во ред. Ви благодариме за вашето разбирање ^^
Објектот Специфики :
Метал Тип : Цинк Легура
Добар Квалитет : Добро спакувани
Место на Потекло : Qingdao, во Кина (Копно)
Повод : Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба, Други
Висок Квалитет ,Фабрика Цена !!!
Вашето задоволство, нашите извршување!

Метална боја:
Античкиот Злато Позлатен
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Pendant Големина:
13cm*7.5 cm
Стил:
Гроздобер
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
sumni
Материјал:
Акрилик
Синџир Тип:
Линк Синџир
Должина:
74cm+7cm
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Месечината
Број На Модел На:
IA
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба, Други
Место на Потекло:
Qingdao, Во Кина (Копно)
is_customized:
Yes
R

Додатоци на производи