.

.

Моден Јасно Рамен Врвен Квалитет Топла Плоштадот очила за сонце Мажи Жени Луксузен Бренд Дизајн Дама Сонце Очила Супер ѕвезда Eyewear Заштита

Моден Јасно Рамен Врвен Квалитет Топла Плоштадот очила за сонце Мажи Жени Луксузен Бренд Дизајн Дама Сонце

DEN 356.00
DEN 507.84
-30 %
Од стока


Ние обезбедуваме Брза Eliexpress превозот.ако треба ,ве молиме контактирајте со нас преку express-пошта или whatsapp,skype. Ние обезбедуваме услуга со dropshipping,ако треба на слики со бела Позадина,ве молиме контактирајте со нас. Ако сте направиле грешка за вашиот налог. ве молиме контактирајте со нас пред да се превозот надвор. Ние превозот е многу брзо. Ако имате било какви прашања со нашите услуги,ве молиме да ги споделите со нас.

Eyewear Тип:
Очила за сонце
Тип На Објект:
eyewear
Леќа Ширина:
56 mm
Одделот За Името:
Возрасни
Рамка Материјал:
Легура
Леќи Материјал:
Поликарбонат
Број На Модел На:
YF108
Леќа Висина:
52 mm
Пол:
Мажи
Стил:
Плоштад
Оптички Леќи Атрибут:
Огледало,Анти-Рефлективен,UV400
Бренд Име:
CandisGY
очила за сонце стил:
Моден Гроздобер Ретро Стил Сонце Очила Гроздобер Класичен кул
За Родови/Возрасти:
Мажи & Жени Момчиња & дами &Девојки Младите Машки Стилски
Употреба Предмет:
Возење, забава, на Патување,на Шопинг,Т Шоу,Отворено плажа
R

Додатоци на производи