.

.

Голема количина канали очила за сонце популарниот моден бренд дизајнер поларизирана УВ eyewear дрво и бамбус очила за сонце cr39

Голема количина канали очила за сонце популарниот моден бренд дизајнер поларизирана УВ eyewear дрво и бамбус

DEN 1631.00
DEN 1631.04
-0 %
Од стока


Eyewear Тип:
Очила за сонце
Тип На Објект:
eyewear
Одделот За Името:
Возрасни
Леќа Висина:
35mm
Број На Модел На:
31010-01
Стил:
правоаголник
Пол:
Мажи
Леќа Ширина:
52mm
Леќи Материјал:
Polaroid
Бренд Име:
подобро за дрво
Рамка Материјал:
бамбус
Оптички Леќи Атрибут:
UV400,Поларизирана
R

Додатоци на производи