.

.

Магијата Џинг ацетат рецепт очила RX оптички рамки целосна rim myopia eyewear наочари за мажи SDM3119

Магијата Џинг ацетат рецепт очила RX оптички рамки целосна rim myopia eyewear наочари за мажи SDM3119

DEN 479.52
Од стока


Секој пар
Секој пар
Секој пар
Секој пар
Секој пар
Секој пар
Секој пар
Секој пар
Секој пар
Секој пар
Како цел еден пар на рецепт очила?
Step1 : Цел на оптички рамка;
Step2 : Изберат соодветни леќа;
Step3 : Испрати вашиот RX(рецепт) до нас преку кратка порака или e-mail .И други барање. Ние ќе испрати линк на леќи за вас.
Чекор 4 : Ќе се направи исплата на леќа.
Потоа, само се чека за вашиот RX очила ќе на вашата страна наскоро.Толку е лесно!~
Дополнителни Опции за Леќи :
Леќи на Багра опција $4.99 САМО!!
Напомена : Багра е за повеќето јасно леќи(освен 1.59 индекс PC леќа и 1.74 висок индекс на една визија леќа).
Големината На Рамката :
Модел БР. : SDM3119 Топла продажбата на новиот дизајн бесплатен превозот унисекс ацетат рецепт очила myopia eyewear наочари
Погоден за прогресивно : Никој
Материјал : full -rim ацетат очила
Од : Шангај Големина : 55-15-140mm
Леќа на табови : 55мм brige : 15 mm храмот : 140 мм Леќа височини : 34mm
Слики :
Превозот Standard international shipping ( Бесплатен Превозот 12-40days ја прими стоката)
DHL ( 3-7days ја прими стоката
трговија на големо превозот цена ќе биде caculated зависи од цел количество. За 300pcs, Картон големина : 80*25*30 CM Бруто Тежина : 12kg
Handimg време
3 дена делење :
Единствена визија очила, очила за сонце, читање очила, bi-фокусна очила ќе биде рака надвор во рок од 3 дена!
7days делење :
Прогресивна леќа, photochromi леќа, екс-сила леќа, на било кои леќи, кои мора да се нарача од фабрика-10days!
Повратни информации
Ние се стремиме кон позитивни повратни информации во сите трансакција, ве Молиме контактирајте не за било какви проблеми околу оваа аукција. Ние ќе се обидеме потрудиме да работат надвор.
Ве молиме овозможи време за нас. Бидете трпеливи, негативна повратна информација не реши ништо.
Со цел да ви обезбедиме подобра услуга, ве молиме однесувајте се кон трансакцијата праведно. Повратни информации е нашиот живот, пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации, ве молиме контактирајте со нас за да се добие подобро решение. Ви благодариме!

Тип На Објект:
Eyewear Додатоци
Eyewear Додатоци:
Рамки
Рамка Материјал:
Ацетат
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
магијата џинг
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
SDM3119 целосна rim ацетат наочари
Sytle:
целосната-rim ацетат наочари
Употреба:
целосната-rim ацетат наочари
Лицето Форма Натпревар:
сите видови на лицето полно работно rim ацетат наочари
Опис:
целосната-rim ацетат наочари
Рамка Материјал:
целосната-rim ацетат наочари
боја:
C51,C153
is_customized:
Yes
R

Додатоци на производи