.

.

Долго Чувар Кратковидна Наочари За Мажи Жени Myopia Очила Унисекс Eyewears Рецепт -1.0 -1.5 -2.0 -2.5 -3.0 -3.5 -4.0

Долго Чувар Кратковидна Наочари За Мажи Жени Myopia Очила Унисекс Eyewears Рецепт -1.0 -1.5 -2.0 -2.5 -3.0

DEN 345.00
DEN 575.04
-40 %
Од стока


Answer : ___________________________ Note : Ова е спецификација заврши myopia очила за сонце , пред да нарачате ве молиме проверете
внимателно дека ако вашата визија извештај е во согласност со производот. Ако вашето барање е многу висока,
ве молиме контактирајте го нашиот персонал за услуги на корисниците за да се утврди дали тоа навистина одговара на вас.

Бренд Име:
Долго Чувар
Стил:
Мачка Очи
Оптички Леќи Атрибут:
Огледало,UV400
Рамка Материјал:
Пластични
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Леќи Материјал:
Поликарбонат
Леќа Висина:
38mm
Леќа Ширина:
52mm
Број На Модел На:
#Degree1
Eyewear Тип:
Очила за сонце
Тип На Објект:
eyewear
брза испорака:
Испратено обично во 48 часа
Рамка Функција:
Супериорна Удобност Очила Атмосфера
Дизајн Инспирација:
Италија Дизајнер Гроздобер Инспириран Дизајн На Рамка
Погоден За Лице:
Тркалезно Лице Долго Лицето Плоштад Се Соочуваат Со Овална Лице
Употреба Предмет:
Купување ,Забава ,Патувања,Т Шоу,Отворено Возење
Производ Функција:
UV400 Заштита Од Штетните UVA/UVB
квалитет:
Висок
myopia очила Степен:
-1.00, -1.50,-2.00, -2.50, -3.00, -3.5, -4.00
R

Додатоци на производи