.

.

Ретро Читање Очила За Мажи 1.0-4.0 Presbyopic Наочари Целосна Рамка +1.0 До +3.5 Преносни W715

Ретро Читање Очила За Мажи 1.0-4.0 Presbyopic Наочари Целосна Рамка +1.0 До +3.5 Преносни W715

DEN 100.00
DEN 106.08
-6 %
Од стока


100% сосема нов и висок квалитет
Боја : Црна/Сива
Материјал : PC & Смола
Сила : +100/+125/+150/+175/+200/+225/+250/+275/+300/+325/+350
Големина : Како на сликата покажува
Уникатен и пренослив
Лесно да ги тргнеме и носат
Совршен за presbyopic очила за правење
Количина : 1 Pc
Answer : ___________________________ Note :
Големина за рачни мерења на локации, може да биде од 0 до 1 см грешка, припаѓа на нормален феномен.
И поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот вклучува :
1 Pc x Читање Очила

Око Рецепт:
+100, +125, +150, +175, +200, +225, +250, +275, +300, +325, +350, +400
Оптички Леќи Атрибут:
Поларизирана
Пол:
Унисекс
Леќи Во Боја:
Јасно
Леќи Материјал:
Пластични
Рамка Материјал:
Пластични
Леќа Висина:
4.4 CM
Леќа Ширина:
6.3 cm
Број На Модел На:
7W110615
Тип На Објект:
eyewear
Eyewear Тип:
читање очила
R

Додатоци на производи