.

.

Гроздобер Деца Кошарка Очила Slimfit Деца Одбојка Фудбал Леќа Exchangeable Заштитна Спортски Безбедност

Гроздобер Деца Кошарка Очила Slimfit Деца Одбојка Фудбал Леќа Exchangeable Заштитна Спортски Безбедност

DEN 622.00
DEN 654.24
-5 %
Од стока


Материјал на Рамка : Поликарбонат;
Носот Подлога : Serrated Не Се Лизга, Пот-Отпор;
Леќа Материјал : PC, Анти-Судир (рецепт леќа replacable);
Пакет : Рамка, За Околу Рака, Нозе, Јасно Леќа, Тежок Случај;

Тип На Објект:
Eyewear Додатоци
Eyewear Додатоци:
Рамки
Број На Модел На:
OP060
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
EnzoDate
Рамка Материјал:
Пластични
Употреба:
Кошарка, Одбојка, Фудбал & Спорт, Оптички Рамка
корисникот:
Мажи, Жени, Тинејџерите
R

Додатоци на производи