.

.

ЕЕ Мода Поларизирани очила за сонце Жените Бренд Дизајнер очила за сонце со Висок Квалитет на Плоштадот Женски очила за сонце UV400 Oculos De Sol

ЕЕ Мода Поларизирани очила за сонце Жените Бренд Дизајнер очила за сонце со Висок Квалитет на Плоштадот Женски

DEN 2411.00
DEN 2976.00
-19 %
Од стока


Ц1
Ц2
C3
C4
C5

Eyewear Тип:
Очила за сонце
Тип На Објект:
eyewear
Бренд Име:
Елен&Elisa
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Леќи Материјал:
CR-39
Рамка Материјал:
Титаниум
Стил:
Плоштад
Оптички Леќи Атрибут:
Огледало,Поларизирана,UV400
Леќа Висина:
Контактирајте со нас
Леќа Ширина:
Контактирајте со нас
Број На Модел На:
ЕЕ-30
Предмет Тип:
eyewear
Eyewear Тип:
Очила за сонце
Рамка материјал:
Титаниум Рамка Очила За Сонце
Стил:
модни очила за сонце жени
Квалитет:
Врвот На Високо Квалитетни Очила За Сонце Жени
Пакување:
Оригиналниот Мало Пакување Очила За Сонце
Контакт Начин:
WhatsApp
is_customized:
Yes
R

Додатоци на производи