.

.

DUBERY 2017 Мажите Поларизирани очила за сонце Авијација Возење Сонце Очила Мажи Жени Спорт Луксузен Бренд Дизајнер Патент Кутија 008

DUBERY 2017 Мажите Поларизирани очила за сонце Авијација Возење Сонце Очила Мажи Жени Спорт Луксузен Бренд

DEN 452.00
DEN 806.40
-44 %
Од стока


рамка боја:
Патент Кутија 008
Eyewear Тип:
Очила за сонце
Тип На Објект:
eyewear
Одделот За Името:
Возрасни
Број На Модел На:
Патент Кутија 008
Пол:
Мажи
Стил:
Плоштад
Леќи Материјал:
Polaroid
Бренд Име:
DUBERY
Оптички Леќи Атрибут:
Огледало,UV400,Анти-Рефлективен,Поларизирана
Леќа Ширина:
58mm
Леќа Висина:
47mm
Рамка Материјал:
Пластични
R

Додатоци на производи