.

.

3PCS епидемија посееш уво марк игла, две димензионални код уво број форцепс

3PCS епидемија посееш уво марк игла, две димензионални код уво број форцепс

DEN 193.00
DEN 193.44
-0 %
Од стока


Анти-епидемија посееш уво марк игла, две димензионални код уво марка, уво на уво марка, уво број, форцепс игла, овци уво марка, уво број игла

Големина:
XL
Тип:
Фарма На Животните
Фарма На Животните Тип:
овци
Бренд Име:
ZSTPETFARM
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
R

Додатоци на производи