.

.

2018 нови мажите фармерки личност поздравниот-мастило панталони кул водат Слаби ноќни клубови пејачи, модни фармерки мажите големина 29-38 #1804

2018 нови мажите фармерки личност поздравниот-мастило панталони кул водат Слаби ноќни клубови пејачи, модни

DEN 1417.00
DEN 1574.40
-10 %
Од стока

за бесплатен дар Бесплатен дар! еден пар за чорапи,боја по случаен!
Почитувани купувачи Добредојдовте на Ji Su Tong продавница, со цел да ви даде 100% шопинг искуство. Ве молиме прочитајте ги следниве белешки внимателно пред продавање на производи. Ние ќе се фокусираме на машка облека за 20 години, со големи производство и складирање. Ние само се произведуваат високо квалитетни производи
Испорака
1.Вашата цел плаќање е по успешна, ние ќе ја испратите вашата цел во 1-3 дена.
2.Ве молиме проверете ги вашите пакет внимателно пред да потпише за неа, ве Молиме да го одбие ако е скршен.
За боја
1.100% вистински фотографии.Поради ограничувањата на фотографија и неизбежна разлики во monitor Settings, боја прикажано на фотографиите може да се разликуваат од бојата на објекти себе.
Се враќа
1. Можете да ја врати стоката во 7 дена по приемот во случај на боја грешка, големина на проблемот, дури и не ви се допаѓа тоа, но ве молиме бидете сигурни дека производот не се користи, ознака не се отстранети, а во оригиналната состојба.
2.Наплата ќе се прифати & ослободување кога се врати производот е добро примени.
Повратни информации
1.Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни даде позитивни повратни информации со 5 ѕвезди ги видиш кој е многу важен за нас. Ние ќе биде многу го ценат, ако може да остави вашето вистинско чувство тука.
2.Ако не сте задоволни со предмети или на нашата услуга, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било повратните информации, ние ќе го решат проблемот веднаш, ви благодариме!
Производот се покаже

Големина:
29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38
Тип На Објект:
Фармерки
Пол:
Мажи
Материјал:
Тексас
Одговара Тип:
Тенок
Декорација:
Шема
Ткаенина Тип:
Обложени
Фармерки Стил:
Директно
Број На Модел На:
1804
Половината Тип:
Средината
Измијте:
Медиум
Должина:
Full Length
Бренд Име:
Newsosoo
Затворање Тип:
Патент Летаат
Шаблон Тип:
Печати
Дебелина:
Midweight
Стил:
Повик
R

Додатоци на производи