.

.

Моден бренд Фармерки Мажите Есен Зима Плус кашмир Фармерки Машки Тенок Одговара Патент Секојдневен Тексас Панталони Колапс панталони Хип хоп

Моден бренд Фармерки Мажите Есен Зима Плус кашмир Фармерки Машки Тенок Одговара Патент Секојдневен Тексас Панталони

DEN 1321.00
DEN 2591.04
-49 %
Од стока

Answer : ___________________________ Note : Ние продаваме АЗИЈА ГОЛЕМИНА.Тоа е околу 1-2 големина ПОМАЛА од САД,велика БРИТАНИЈА,АУ,ЕУ големина.Ве молиме, изберете ја големината според нашите големина форма.Сите димензии ние лично се мери и реалноста се обиде. Кога ќе го поставите цел ве молиме живее порака со вашата тежина (KG/LB) и висина(CM/IN) .Ние ќе ви помогне да се потврди големина.Ви благодариме! За нас
Ние сме специјализирани фабрика.ние нудиме на големо и мало продажба.ако сакате цел голема количина,ве молиме контактирајте со нас за трговија на големо цена.
Нашите производи се 100% висок квалитет.чекање за вашата нарачка.
Испорака
1. Во светот Превозот (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки ќе бидат обработени навремено по плаќањето е потврдена.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Ве молиме напишете вашето име и презиме и точна адреса, со цел да се избегнат некои проблеми во иднина.
4. Времето за испорака зависи од шпедиција. Тоа може да бидат одложени од страна на викенди, празници. Временските услови, итн.
5. Ако не сте добиле вашата нарачка по 45 дена по превозот, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе се обидеме потрудиме да се справи со тоа.
Политика На Враќање
Неисправен производ мора да ни кажете во рок од 3 дена спроведен со слика на дефектен дел. Ве молиме вратете го кај вашиот сопствен трошок во рок од 1 недели од времето на стока е примена. Ние ќе организира размена на нови една за вас одеднаш. (треба да се вклучат сите оригинални предмети неоштетени во resalable состојба, благодарение).
Ако ви треба наплата, само објект е листа цена, се враќа. Купувачот е одговорно за превозот на трошоците направени превозот производи назад.
Повратни информации
Ве молиме контактирајте со нас пред да замине на Неутрален или Негативен фидбек. Како сериозна и одговорна продавачот, ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем. Вашиот коментар е многу важно во нашите бизнис успех. Ако сте задоволни со вашиот купување и нашите услуги, ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен со 5 ѕвездички.
Answer : ___________________________ Note : Оценка под 5 може да се води лоша положба ситуација.
На клиентите е НЕМА.1, Вашиот satisfication е Нашата Цел !
Задоволен со нас, ве молиме да ни даде Пет-Ѕвезда Повратни информации!

Големина:
28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 40, 42
Тип На Објект:
Фармерки
Пол:
Мажи
Материјал:
Тексас
Одговара Тип:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
031
Половината Тип:
Средината
Ткаенина Тип:
Омекнувач
Измијте:
Медиум,Бела
Декорација:
Џебови
Должина:
Full Length
Бренд Име:
Fredd Маршал
Фармерки Стил:
Крстот-панталони
Стил:
Јапонија Стил
Затворање Тип:
Патент Летаат
Дебелина:
Во тешка категорија
Стил:
Машки фармерки
Функција:
топло фармерки
Сезоната:
есен, зима
R

Додатоци на производи