.

.

2018 1 пар(лево+десно) Реално свила стомак танц фан превез Сино/Темно Сина 1.8 m 20 Боја

2018 1 пар(лево+десно) Реално свила стомак танц фан превез Сино/Темно Сина 1.8 m 20 Боја

DEN 1051.00
DEN 1117.92
-6 %
Од стока


1 пар(лево+десно) 100% Реално свила стомак танц фан превез Сино/Темно Сина 1.8 m 20 Боја
Опис На Производот
ве молиме изберете нив, кога ќе се освои.
Состојба : 100% Свила
Материјали : Свила
големина : 180 cm долги x 90 см широк
тежина : околу 0.25 kg / пар
Имајте на ум : Тоа е само за Фан, а не со другите !!
1pair = 1 компјутер левата рака + 1 компјутер право
Ве молиме проверете ја големината многу внимателни пред да конкурираат!
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.
Гаранција & Одржување :
Ние нудиме на 1-месец слободна замена. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот . Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.
Ние исто така, обезбеди 12 - месечно бесплатно одржување. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Ако било кој дел е потребно да се замени, купувачот, исто така треба да се плати за трошоците на делови за да биде заменет.
Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО.
Големината или да Одговара на Прашања
Повеќето облека големина употреба Азија големина како S,M,L,XL..4 XL,5 XL,6 XL.., и повеќето мерење во cm & инч. Поради прирачник мерка и различни мерка начини,1~3cm разликата е нормално, но тоа не влијае носат. Ако ја најдете производи не се погодни за вас и имате прашања, можете да не контактирате директно.
Боја На Несовпаѓање
Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл. Сепак, доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја, ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Големина:
One Size
Танц Тип:
Стомакот Танцување
Пол:
Жените
Бренд Име:
МИА GENOVIAG
Материјал:
Свила
Број На Модел На:
GN-WZ1019
Тип:
100% Свила Стомак Танц Превез
Стил:
стомакот танц превез
превез:
Стомакот Танц 100% Свила Превез
Здолниште Детали:
стомакот танц
R

Додатоци на производи