.

.

Жените Стомак Танц Костим Ориентален Танц Обука Облека Врвот+Здолниште Одговараат за Жените стомак танц носат S622+Q619

Жените Стомак Танц Костим Ориентален Танц Обука Облека Врвот+Здолниште Одговараат за Жените стомак танц носат

DEN 1180.00
DEN 1310.88
-10 %
Од стока


Само врвот+здолниште со шорцеви (не се вклучат и други)ако ви треба другите ,pls контакт
Стомакот Танцување Облека Ориентален танц
Производ Функција :
1.100% нов Бренд и Висок Квалитет
2. Материјал : модални врвот+млеко свила здолниште
Големина M L
М - врвот : 31cm здолниште 94cm градите 70-85cm половината 60-75см за 45-55kg жена
L - врвот : 33cm здолниште 97cm градите 80-95cm половината 75-90cm за 55-65kg жена
Забелешка 1cm =0.39 инчен Pls дозволете 1-3cm се разликува поради прирачник за мерење ,ви благодариме
ако не се сигурни за големината pls снабдување со својата висина ,тежина ,градите ,половината ве советуваме за вас драги
Едноставен и секси дизајн, одговара за стомак танц, потребно Е костим за стомак танц љубовник
Слика Шоу

Големина:
M, L
Танц Тип:
Стомакот Танцување
Пол:
Жените
Број На Модел На:
622+619
Материјал:
Памук
Применливи прилики:
стомакот танц
Применливи Возраст:
Возрасни
R

Додатоци на производи